درباره غزل ترسیم

گذشته غیرقابل تغییر است؛ در مورد ادامه‌ی مسیر مطمئن هستید؟!

تبلیغات بهینه ، چاپ اوراق و بسته بندی محصولات  تاثیر زیادی در رشد کسب و کارها دارند، برای ارتقای سطح کیفی کسب و کارتان آماده هستید؟ غزل ترسیم با کاملترین و بروزترین متد ها در عرصه چاپ و تبلیغات و بسته بندی می تواند به  شما کمک کند تا کسب و کارتان را ارتقا دهید.

 
 

 

 

ماموریت ما

غزل ترسیم چه ماموریتی دارد؟ آیا میتواند نقطه عطفی در دنیای تبلیغات باشد؟!

با توجه به شناخت حداکثری حوزه چاپ، بسته بندی، تبلیغات و همکاران در سراسر کشور تصمیم به کاهش دغدغه تولید کنندگان جهت تامین خدمات و کالای بسته بندی آنها را گرفت. لذا با شعار همه چیز زیر یک سقف جهت کاهش سختی ارتباط با چندین تامین کننده برای تولید کنندگان فعالیت دوباره خود را شروع به معرفی کرد.

درباره ما غزل ترسیم

اهداف ما

اهداف غزل ترسیم چیست؟ چگونه میتواند در مسیر سخت پیش رو قدم بردارد؟!

ما در غزل پرینت همواره میکوشیم تا با استفاده از آخرین یافتههای علمی و فناوریهای نوین، با تولید بهترین محصولات حضوری مقتدر و شایسته در بازارهای هدف، کاهش وقت و هزینه تامین انواع محصولات بسته بندی برای تولید کنندگان محترم را داشته باشیم.

مشتریان غزل ترسیم

غزل ترسیم مفتخر بوده تا در چند سال فعالیت خود خدمت رسان این عزیزان باشد.

چیزی که در اکوسیستم کسب و کار ایران کمتر تمرین کرده‌ایم افق دید وسیعی است که در آن تیم‌ها کنار هم پا می‌گیرند و با تکیه بر ارزش‌های خلق شده، اتفاقات بزرگ‌تری رقم می‌زنند و گره از چالش‌های اساسی باز می‌کنند. ما تلاش کردیم به اندازه‌ی خودمان در این مسیر گام برداریم و جای اختراع دوباره‌ی چرخ، هم‌افزایی کنیم.